Az NHSZ Vértes Vidéke Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. állást hirdet az alábbi pozíciók betöltésére:

Gépkezelő

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • Cafeteria, bejárás támogatás, műszakpótlék,
  • tatabányai munkavégzés,
  • 2 műszakos munkarend
  • hétvégi munkavégzés vállalása

Feladatok:

  • Tatabánya területén található hulladékkezelő központ nehézgépkezelői feladatainak ellátása

Elvárások:

  • 4511, 1212, 1412, 3324 kategória megléte
  • gépcsoportokban szerzett gyakorlati tapasztalat

Előnyök:

  • 4572 gépcsoport megléte

Hulladékudvar kezelő

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • tatabányai munkavégzés

Feladatok

  • Tatabánya területén található hulladékudvarok feladatinak ellátásában való szakmai közreműködés
  • a beérkező hulladékok szakszerű átvétele, tárolása
  • a beérkezett és a kiszállított hulladékok nyilvántartásának pontos vezetése
  • hulladékudvarok rendjének fenntartása
  • egyéb adminisztratív munkák elvégzése
  • lakossági ügyfelek koordinálása

Elvárások

  • A lakossággal történő napi szintű kapcsolattartás miatt jó szakmai felkészültség és kommunikációs képesség feltétele a pozíció betöltésének.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Gépjárművezető

  • Cafeteria,

Elvárások

  • „C” és „E” típusú jogosítvány,
  • GKI kártya és digitális tachográf kártya,
  • tehergépjármű vezetői tapasztalat,
  • felelősségteljes és pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • emelőgép kezelői végzettség

Rakodó

Feladatok

  • hulladéktároló edények ürítése megfelelő gondossággal,
  • lakótelepi hulladéktároló edények környékének tisztán tartása

Elvárások

  • felelősségteljes munkavégzés

Önéletrajzát és kitöltött hozzájáruló nyilatkozatát, az allas.vertesvideke@nhsz.hu e-mail címre várjuk vagy személyesen az Erdész út ’E’ szám alatt levő logisztikai irodánkon. Kérdés esetén hívja a 34/513-954-es számot.

Hozzájáruló nyilatkozatot a következő linken tudja letölteni : Hozzájáruló nyilatkozat